Skip over navigation

Sunday Time-Trials Racing 1, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

SHARE

FISA Jury, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Georgie Robinson Ranger, Junior Women's Single Sculls, Great Britain, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Grace Ndagire, Junior Women's Single Sculls, Uganda, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Mildred Mercado, Junior Women's Single Sculls, Mexico, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Sara Zammali, Junior Women's Single Sculls, Tunisia, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Greta Jaanson, Junior Women's Single Sculls, Estonia, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Grace Ndagire, Junior Women's Single Sculls, Uganda, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Patrik Loncaric (b), Anton Loncaric (s), Junior Men's Pair, Croatia, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Michael Dalton (b), Theo Darlow (s), Junior Men's Pair, Great Britain, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Erik Kohlbach (b), Eric Streibler (s), Junior Men's Pair, Germany, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Florin Nicolae Arteni-Fintinariu (b), Alexandru Laurentiu Danciu (s), Junior Men's Pair, Romania, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Florin Nicolae Arteni-Fintinariu (b), Alexandru Laurentiu Danciu (s), Junior Men's Pair, Romania, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Rafael Gerardo Salas Martinez (b), Juan Carlos Trejo Chavez (s), Junior Men's Pair, Mexico, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Rafael Gerardo Salas Martinez (b), Juan Carlos Trejo Chavez (s), Junior Men's Pair, Mexico, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Felipe Modarelli (b), Tomas Herrera, Junior Men's Pair, Argentina, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

José Nicolás Obando Huequeman (b), Nicolas Tapia (s), Junior Men's Pair, Chile, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Satnam Singh (b), Ashish Goliyan (s), Junior Men's Pair, India, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Tabita Maftei (b), Alina Maria Baletchi (s), Junior Women's Pair, Romania, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Aria Cvitanovic (b), Izabela Krakic (s), Junior Women's Pair, Croatia, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Maria Kyridou (b), Christina Bourmpou (s), Junior Women's Pair, Greece, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Vytaute Urbonaite (b), Kamile Kralikatie (s), Junior Women's Pair, Lithuania, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Khadija Alajdi Idrissi (b), Vittoria Tonoli (s), Junior Women's Pair, Italy, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Kaitlyn Knifton (b), Catherine Garrett (s), Junior Women's Pair, United States of America, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Iris Klock (b), Jessy Vermeer (s), Junior Women's Pair, The Netherlands, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Iris Klock (b), Jessy Vermeer (s), Junior Women's Pair, The Netherlands, Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Afternoon Time Trial Races, 2018 Youth Olympic Games, Buenos Aires, Argentina

Latest Media

Saturday Racing at the 2020 World Rowing Indoor Championships
Saturday Medals at the 2020 World Rowing Indoor Championships
Masters Racing at the 2020 World Rowing Indoor Championships in Paris, France
Friday Racing at the 2020 World Rowing Indoor Championships in Paris, France
Podiums at the 2020 European Rowing Indoor Championships in Prague, Czech Republic
Racing at the 2020 European Rowing Indoor Championships in Prague, Czech Republic
Award Winners, 2019 World Rowing Awards, London, Great Britain
2019 World Rowing Awards, London, Great Britain
Medal and Flower Ceremony, 2019 World Rowing Coastal Championships, Hong Kong, China
A-finals (2) at the 2019 World Rowing Coastal Championships in Hong Kong, China
A-finals at the 2019 World Rowing Coastal Championships in Hong Kong, China
Sunday Racing (2), 2019 World Rowing Coastal Championships, Hong Kong, China